Výpadek gk

Ahoj, Mám takový problém ale nejsem si jistý jestli to je problém gk nebo zakladovky. No problém je ten že v zátěži najednou vypadne obraz a zvuk, po restartu PC obraz nenaskoci. A beepcode desky hlásí že nebyla nalezena grafika.. po vypnutí PC a zapnutí po chvíli normálně najede.. ovladače jsou aktuální, PC vyčištění a prepastovano. Základní deska je Asus M5A87, grafika Asus RX 470 4gb.Nejsem si jistý jestli je nějaký problém v grafice že se třeba přehřívá a tím pádem vypne. A nebo v základovce přece už má nějaký ten pátek..Díky za jakoukoliv radu..

Odpovědi na otázku

Aký zdroj? Som zvedavý či budeš prvý schopný napísať typ

Je to evga supernova 550 g2

Ja testujem vylučovacou metodou - skús iný zdroj, inú GK, alebo túto v inom PC

To mě taky napadlo ale bohužel nějak moc nemám kde.. :( zkoušel jsem jestli někdo nemá nějakou podobnou zkušenost. Díky