» Poradna » Mobily

Vypadávání zvuku z reproduktorů

Zdar, chci se zeptat na vypadávání zvuku z repro. Mám 2.0 tesly se 120w zesiovačem cv 650 rc a zničeho nic přestává fungovat levé repro - nejde tam signál. Kabely mám nový takže těma to nebude. Nějáká rada?

Odpovědi na otázku

špatný kontakt? Studeňák? atd.... Hledej, měř... tady nikdo nemá křištalovou kouliMůžeš začít tím že prohodíš repro mezi sebou .

no já právě nemám multimetr, ale vždycky v bedně lupne a v zesilovači taky a pak přestane hrát, řekl bych že je to nějáká pojistka protože když to až moc vokouřím tak to takhle lupne ale u předchozích repro mi tohle nedělalo takže je možný že je něco ve výhybce špatně

Přehoď repro. Pokud to dělá stejný kanál, je to v zesilovači. Když stejná bedna, je to ve výhybce. Bude to dělat asi nějaký kondenzátor.

Že by načatý koncák?

40 let starý přístroj už má nárok na odchod do důchodu.