Vypadávání předního panelu

Ahoj, chtěl jsem se zeptat ohledně mého PC.Pořád častěji mi vypadává "přední panel" prostě to, kde 2xUSB 2.0, 1x USB 3.0, 3,5mm na mikrofon a 3,5mm na sluchátka. USB 3.0 mi přenáší jenom energii (nabíjí)ale data nikoliv. Děkuji

Odpovědi na otázku

a proč už se nechceš zeptat?

Odpověď je jednoduchá .Přilep a pořádně zasuň.

Tady by bylo na místě spíš "popros někoho šikovného".

Jak přilep?

Jakkoliv. Není to raketová věda. Prostě vem třeba pistoli na tavné lepidlo a zafixuj to tam. Nebo použij cokoliv jiného, co máš zrovna doma. Je to úplně jedno.

přilep kanagonem :D

A co je to za bednu nam nereknete? Jestli nejaka kvalita za 500, tak se neni cemu divit.

V te dobe jsem ji kupoval za 800Kč

A co to je, nereknete. No nic, tak to tam prilepte ....