Vypadávání obrazu

Dobrý den přátelé, mám takový problém začal mi vypadávat obraz většinou mimo hraní ale i u hraní se mi to sem tam stane, horší je to při práci na pc, na mém pc jednu vadu mám a to je základní deska, něco s ní je jelikož i technikovi trvalo déle než rozjel to aby mi šel obraz přes integrgpu a i přes normální vsazenou, nevím co by to mohlo být četl sem si že zdroj, že Gpu, že všechno dělal sem si různé stress testy benchmarky a všechno podle statistiky dopadlo dobře grafická karta nešla nad 65,cpu nad 55, skóre na fur marku s lockem na 75fps 5000, na userbenchmarku 110% všeho, tak dumam čím to může být komponenty jsou nové stáří cca 2 měsíce, až na základní desku o které sem psal, děkuji za odpovědi

Odpovědi na otázku

Dop**ele to dneska má tolik lidí problém napsat tečky? Kdo má tuhle kilometrovou nudli číst? Navíc blbostí okolo a to základní - konfigurace, chybí.

Omlouvám se za tečky

"..na mém pc jednu vadu mám a to je základní deska, něco s ní je.."No tak jste si v podstatě sám odpověděl. Máte to rozbitý.No dobře teď vážně1. napájecí zdroj (výměna/zapůjčení jiného 100% funkčního)2. test pamětí RAMPokud jsou ostatní komponenty v pořádku bude vadná asi základní deska co s tím ? je v záruce = reklamace, není v záruce = výměna / nákup nové. Oprava nemá v domácích podmínkách smysl a prakticky se ani nedělá.

Ok děkuji za odpověď

Jen aby nebyl vadny monitor, pripadne kabel k nemu.. I to se stava.Kabel snadno vyzkousite jiny, podobne pripojit pocitac na chvili k jinemu monitoru / TV taky nebyva problem.