» Poradna » Mobily

Vypadávání mikrofonu při hovoru uiPhone SE

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli někdo neměl stejný problém. Při hovoru mi cca po 2 minutách vypadne mikrofon, že mě druhá strana neslyší, ale já druhou stranu slyším, nedělá mi to při každém hovoru, jen někdy. Dělá mi to u iPhone SE, napadlo mě zkusit mobil obnovit do továrního nastavení, ale prvně jsem chtěl napsat sem. Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Je dost nepravděpodobné, že by tohle způsoboval software. Ale to továrko samozřejmě zkus.

Zkusil jsem to, tak uvidím, když by to nepomohlo, tak co bych s tím měl dělat dál? Vyměnit mikrofon? Je divný, že to jednou jede třeba víc jak 5 minut, a z toho to zas vypadne po 2 minutách.

Vyměnit mikrofon je asi to jediné a poslední, co s tím můžeš doma udělat, takže to bude další krok po továrku. Dál už asi moc vymyslet nejde.

Necpeš si při hovoru před mikrofon prst? Ze začátku se mi to taky stávalo.