» Poradna » Počítačové sítě

Vypadávání internetu při zapnutí hry.

Zdravím.Ikdyž mám pocit, že se jedná o hardwareový problém, musím se zkusit s někým poradit. Když zapnu počítáč internet jede jak má, bez problému... internet, skype, tsko, discord. Ovšem při zapnutí jakékoliv hry po chvíli prostě přestane fungovat (asi15min). Když hraju hru, která nevyžaduje žádně internetové připojení ani to nepostřehnu, až tehdy, když hru vypnu dole na liště u ikonky svítí žlutý trojúhelník. U her co internet vyžadují samozřejmě nastane problém a blízské odpojení od serveru. Po restartování se vše vrátí do normálu.Díky za rady

Odpovědi na otázku

Zkus ComboFix ten řeší i tenhle problém.https://www.bleepingcomputer.com/combofix/cz/jak-pouzit-co...

Přeinstalovat ovladače síťového adaptéru. Typ jsi neuvedl, najdi si je tedy sám.