» Poradna » Notebooky

Vypadávajúci dotykový displej na Dell Inspiron 13 5000 2-in-1

Dobrý deň, nedávno som dostal notebook Dell Inspiron 13 5000 2-in-1, no bohužiaľ na ňom vypadáva dotykový displej raz reaguje a raz zas nie. Akonáhle začne reagovať a neskoršie ho vypnem a o nejakú dobu ntb zapnem zas dotyková obrazovka nejde. Absolútne netuším čo stým mám už robiť skúšal som veľa variant ako napríklad obnova továrenských nastavení. Všetky ovládače sú aktuálne a moja osobná intuícia je, že problém bude v kontabilite s windowsom ale absolútne netuším za radu alebo nejakú skúsenosť budem rád.

Odpovědi na otázku

no mam rovnaky problem a zatial bez riesenia.Vidim, ze ani tu nikto neodpoveda.Skusam prave na stranke Dell-uhttp://www.dell.com/support/home/us/en/19/pro...