» Poradna » Web a internet

Vypadavajici wifi

Zdravim, stale mi vypadava wifi na notasu (rok stary) a na mobilu funguje normálně. Nevite cim to muze byt? Dekuji.

Odpovědi na otázku

To moez byt vselicim. Aky mas notebook aky mas OS gugloval si?

Už jsi s tím tvým guglovaním trapnej. Co na tom asi tak vugugluje?

S tebou sa nebavim.

Koukal jsem se jestli nekdo nema podobny problem ale reseni jsem nenasel. Tu wifi sdilime s dalsimi lidmi a pada to jen nam. Zkousel jsem koupit opakovac na zesileni wifi ale nepovedlo se. Podle navodu se mi to zprovoznit nepovedlo, teda na chvilku jo, pak to zas vypadlo.

Vypadavanie je dosledok malo kvalitneho signalu. WiFi je tak navrhnute, ze ked to ma nekvalitny signal, tak sa to odpoji a skusa sa to znova pripojit dufajuc, ze sa to zlepsi. Ono sa to ovsem nezlepsi takmer nikdy. Niekedy pomoze lepsi ovladac.

Myslíš aktualizovat ovladac k wifi? Taky me napadlo ze by to mohli byt wifi u notasu, ale blbne to jen u tehle wifi, u jine to slo (stehovali sme se, takze jiny net)