» Poradna » Web a internet

Vypadávající internet

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli se někdo nesetkal s podobným problémem ve zkratce jde o to že internet má dobré připojení všechno běží jak má ale jednou za 5 minut vypadne na 2 sekundy né že by se odpojil vypnul nebo něco takového prostě nefunguje a pak zase jede normálně již jsem zkusil změnit router 3x napojit se drátem zkoušel jsem všemožné typy na internetu radil jsem se s poskytovatelem tne mi tvrdil jak tu nic nevidí 3x jsem tu měl technika a nikdy nebyly schopni pomoci proto mě zajímá zda někdo neví čím by to mohlo být.předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Koukám, že ti vypadává i klávesnice. Chybí čárky, velká písmena... Kdo to má po tobě číst?

Píšeš, že jsi 3x vyměnil router, pokud dobře chápu, zkoušel jsi připojení přes wifi i kabel. Vyzkoušej jiný počítač. Pokud bude blbnout i ten, je chyba u providera.

vím že komunikuju s zaostalými boomerem ale holt někdo neztrácí čas s psaním blbostí mám jiné věci na práci :) pokud ti to tak vadí tak neodepisuj už jen tímhle komentářem jsi prokázal svoji inteligenci see ya

Zkus to v nouzovém režimu se sítí zda to bude taky dělat. Pokud to pojede bez problémů tak asi máš v PC nějaký malware atd.

To nemusí také pomoci, čistější je spuštění jiného systému, ale toho nebude zjevně schopen.Ono jako malware se chovají i různé anti"ochrany".

Tak to by mohl vyzkoušet rovnou přes nějaký Antivirus USB bod,třeba Dr.Web spustí kontrolu a zároveň může brouzdat po netu zda ty výpadky zaznamená.

Tak bude nejspíš problém s připojením u toho super-hyper-ultra-mega tajného PC/notebooku. Když ani nenapíšeš jak + čím se připojuješ, těžko říct. Věšteckou kouli nemůžu použít, mám kolem baráku mlhu.

ked si tam mal 3x technika, ktory ti nepomohol, tak poradna ti nema ako pomoct. Odpoj uplne vsetky zariadenia z routra a pripoj sa len 1 pocitacom, o ktorom vies, ze je na 100% v poriadku - idealne takym co este nikdy u teba na sieti nebol. Ak to bude vypadavat, tak novy router - inak dpce preco nemozete rovno napisat "mam pripojenie od XY jedna sa o adsl/vdsl/optiku/lte.. kwa to je take tazke? - a ak aj potom bude vypadavat, tak zmen ISP.

Podle všeho měl tři techničky opačného pohlaví, kdoví jaké připojení opravovaly.

Ještě mě napadlo, pokud ten tvůj tajný provider internetu používá pro distribuci wifi, tak meteorologické radary v Brdech a ve Skalkách u Protivanova mají interval měření 5 minut, tak jestli to s tím nemá náhodou něco společného, že by ti nějak některý z nich zahlušil přijímač.

Pripojiť sa pred router si určite neskúšal.

Jestli jsi připojen na internet přes nějakého wifi providera (jakože asi ano, protože jen tihle pičičmeni jsou schopni běhat za někým 3x), tak to taky může být defacto standard. Wifi je na hraní a ne na seriózní věci.