» Poradna » Web a internet

Vypadává nám internetové připojení

Dobrý Den chtěl jsem se zeptat jak je možné že za den nám vypadne 5x a více wifi ? Opravář nám nic nezjístil, někdy nám to vypadne na 5 sekund a znovu se to zase samo zapne a někdy nám to vypadne a musím čekat 30min než se to znovu zapne a nebo musím vypojit a zapojit do zásuvky děkuji..

Odpovědi na otázku

A co přesně vám na to řekl váš poskytovatel internetu?

že chyba není na jejich straně

a zavolal jsi na podporu nebo přímo poskytovateli internetu ?? mě se to občas taky stane ale že bych čekal 30 min jak píšeš je už hard wifi máš zaheslovou ne ?? mě poskytovatel řekl že je víc uživatelů připojeno na stejnou frekvenci nebo jak se to řekne prosím opravte mě ostatní

přimo poskytovateli ,ale jde o to, že se mi to celé roky nestávalo a najednou ? zničeho?

A to heslo na tu WiFi nastavené máš jak se tu ptá Václav?

ss - vidíš to jsem se zapoměl zeptat snad nebude mít tovarní který je napsaný zespodu routeru chce to vlastní ale to by měl vědět snad každý ne ??

No to by vědět měl nakonec snad vidí,že je u toho WiFi připojení zobrazený zamek a k připojení musí zadat heslo.

hele mě se to taky nikdy nestávalo ale ono taky je to elektronika a může se stát že ten router už má to nejlepší za sebou strýc takhle vyřešil problém koupil nový taky to může být kolik zařízení je připojeno nebo se ti prostě někdo naboural do sítě