» Poradna » Notebooky

Vypadává internet

Ahoj všem, čas od času mi vypadne internet na notebooku Lenovo G 500 - win 8. Ostatní zařízení na stejné wi-fině dále bez jakéhokoli výpadku fungují a v notebooku mám stále u sítě připojeno a plny signál. Zdánlivě vše bez problému, ale na net nevlezu. V nastavení sítě pakety dál přijimám ale při vytrasování nebo pingu nic. Jediné co funguje je restart počítače, pak je zase všechno ok. Díky za odpověd.

Odpovědi na otázku

Problem bude najskor na stane AP. Bude tam velke rusenie.Tvoj pocitac pakety prijima, ale na strane AP to asi tak nebude.