» Poradna » Notebooky

Vypadává Internet a musím Restartovat Notebook

Dobrý den,Chtěl bych se zeptat když mi třeba 3x za den vypadne internet a musím restartovat počítač..poté to udělá po čase znova ..v čem by mohl být problém Ovladače sem již reinstalovat a stejnak to dělá.Můj Notebook:MSI GE70 2QE APACHE PRO. Děkuji Neuman

Odpovědi na otázku

spusť cmd jako správce (Win+X) a postupně zadej následující příkazy:netsh winsock resetnetsh int ip resetnetsh int ipv6 reset

Od kdy je sloveso: "restartovat" vlastním jménem? U "notebooku" to také moc nepřekvapuje.Což prozradit topologii sítě a použité síťové prvky? A zda to někdy fungovalo a co stalo v období, kdy to fungovalo a dobou, kdy to začalo nefungovat?