» Poradna » Mobily

Vynulovanie mobilu

Ista aplikacia umoznuje vyskusat trial verziu len raz.Potom uz ponuka trialu nenaskoci.Da sa to ale vynulovanim mobilu.Tak sa znovu nainstaluju aplikacie na mobil a aj trial zase naskoci automaticky.Mobil si teda pamata ze trial uz bol.Ako to urobit aby som mal znovu trial ale nemusel vynulovat mobil

Odpovědi na otázku

jaký je v mobilu OS?

Nechci dávat úplné tutoriály na toto, ale je pár možností. Kup si danou apku ;) Tato je nejvíce bezpečná. Ále pokud ne. Tak tady je pár rad pro Android. Zkus na internetu najít již cracknutou appku. Často ji najdeš :) hledej něco jako "jméno.apk download". Pokud ne a máš mobil rootnutý, můžeš vyzkoušet kombinaci apliakcí Market Unlocker a Freedom. Ale to nemusí vždy fungovat a zrovna moc to nedoporučuju :) Hodně štěstí. Kup si ji ;)

Vetsina aplikaci na android, ios nebo windows phone stoji cca 50 - 100 Kc.. To jses opravdu takova socka, ze nedokazes podporit autory appky, ktera se ti libi, a kterou rad pouzivas tim, ze si ji koupis/donatujes?

Neřeknu, kdyby si měl kupovat pro domácí použití na PC AutoCAD, ten je pěkně mastnej...Ale nechápu jednu věc - auta někteří lidé neukradnou, ale softwarové licence ukradnou (Windows, Office atd.) = neskutečná morálka. Jak by takoví lidé řvali, kdyby něco vytvořili a někdo by jim to ukradl...To je výsledek socialismu, krást krást krást...Jestli někdo nemá necelé 3 tisíce Kč na nákup originálních Windows, tak ať radši přejde na Linux (prakticky zdarma) a nebo, ať se nad sebou zamyslí..

Myslíš, že ti tady bude někdo radit s kradením software? Ne. Prostě si tu appku kup.

Android.Nejde o kradnutu apku.

Trial verzia vyprsi. Bud si kupis plpnu verziu alebo ju prestanes pouzivat.Akekolvek obhcadzanie tohoto licencneho ujednania je v podstate to iste, ako ju ukradnut.

Mozna by to mohl vyresit Lucky Patcher apk,ale bez root jen v omezene mire i tak to neni vselek na vse.

Jde o kradenou appku! Autor ti umožnil bezplatně otestovat po omezenou dobu. A pokud se jakýmkoliv způsobem pokoušíš trial dobu prodlužovat, tak tu aplikaci kradeš.

A kolikrát potřebuješ na seznámení s aplikací vyskusat trial verziu?