» Poradna » Mobily

Vynechávání sluchatka

Ahoj,včera mi začala blbnout sluchátka. Občas vypadne zvuk z jednoho, či druhého sluchátka. Po "zatočení" konektorem se zase chytnou obě, pokud ale zatočím moc, tak už zase hraje jen jedno. Je tedy vždy třeba najít "aktuálně správnou polohu".Abych vyloučil problém "dírou", tak jsem zkusil sluchátka na stoláku, notebooku i mobilu a dělalo to všude. Zároveň jsem zkusil zapojit jiná sluchátka a ta hrála normálně. Sluchátka tedy asi pomalu dosluhují??

Odpovědi na otázku

Ano, vylučovací metodou jsi to sám ověřil

Ani nepotřebuješ poradnu, výtečně.

Díky, chtěl jsem se jen ujistit, aby nebyl zakopaný pes někde jinde.Měl jsem za to, že sluchátka nemám až tak dlouho, ale co jsem teď koukal na faktutu, tak už to je 5,5 roku, hold ten čas hrozně letí :).