Vynechava mi zvuk - co s tim?:-)

Zdravim :)Vyskytl se mi mensi problem na mem stroji. Pokud prehravam .wav soubory (u jinych jsem to zatim nezpozoroval), kazdou chvili se prehravani na nekolik vterin zasekne. Zatez procesoru nestoupa, na disk nikam nehrabe, ela mi to WinAmp i WinMedia Player (9.0). Mam Win2k Prof., SoundBlaster 4.1 Digital, nainstalovany originalni ovladace, zadny konflikt HW. Hlavni disk je Primary master, muziku poustim z druheho na Secondary Master. Mate nekdo nejake navrhy? Dikesss!

Odpovědi na otázku

Zkus nastavit, aby ti wavy přehrával Záznam zvuku ( SNDREC32.EXE ) !

Diky, zkusim, ale z dlouhodobeho hlediska je to neudrzitelne