» Poradna » Notebooky

Vyměnit

Slyšel jsem že se dá v notebooku vyměnit pomalu všechno kromě procesoru.Je to pravda?

Odpovědi na otázku

ne

Před pár dny se jeden takový ako ty ptal, co vše se dá vyměnit u ntb. Tak se tam koukni

"dá v notebooku vyměnit " - doma harddisk, pamate RAM.V servise vsetko ostatne. Vascinou za to iste (vadne diely), na nejake "UpGrade" u notebooku zabudni.

GPU také ne, laskavě si uvědom, že při nákupu jsi měl volit co nejvýkonnější model aby ti morálně co nejdéle vydržel. Pokud s tím máš $ problém měl jsi si koupit stolní mašinu.