Výměna základní desky

čus koumáci, odešla mi do věčných lovišt MB Asus se soketem 939. Všechny ostatní komponenty šlapou. Hledal jsem na Netu, že bych si koupil novou MB se S 939 ale ouha.Už jsou asi v pravěku a tak chci za úplně minimální náklady sehnat náhradu.Neměl by někdo nějakou chytrou radu jak za málo peněz zjednat nápravu? Uvítám zkušenosti či doporučení jak postupovat. Paměti jsou DDR400MHz PC3200 CL3 64x64. Procík asi půjde do bazaru. Grafárna je ATI Radeon X800 GTO Ultimate 256 MB DDR a běhá na PCI Expres x16.
Dík za nápad,Pítrs

Odpovědi na otázku

sežeň v bazaru desku se Skt.939, těch tam určitě najdeš habakuk... nové desky už nepodporujou staré DDR paměti...

anebo pokud chceš kompletní upgrade, tak se mrkni na tohle:
www.zive.cz ...
ceny pc dílů klesly v dubnu na NEHORÁZNĚ nízkou hladinu

Sem ses díval?
zakladni-desky.alza.cz ...

www.czechcomputer.cz ...

zkus Computer Eden v Přerově