Výměna ventilátoru

hraju na pc a hrozně to hučí, tak mě napadlo-dá se vyměnit ventilátor na box chladičiAMD ?

Odpovědi na otázku

On hučí, protože ti to AMD dost topí nejspíš (ty box chladiče mají tragické)... bylo by lepší koupit prostě slušný ventilátor - +/- 500,-

můžete mi dát odkaz ? nechci koupit špatný

Většina ventilátorů je "univerzal" - cenově vychází slušně ty od silentiumPc (poláci) - obecně - jakýkoliv bude lepší, než ten box.. Ale chtělo by to pro jistotu vědět co máš za cpu...

a10 7850k

https://www.alza.cz/chlazeni-na-procesory-se-... Si vyber, v podstatě nemůžeš vzít špatně...

Ak máš pretaktovaný AMD FX, min je FERA 3 1224. S výmenou ventilátora si nepomôžeš. Ak je slabý chladič, tak výmenou za vent. s nižšími otáčkami sa CPU prehreje. Základ je poriadny chladič. Napr. u grandisa by si zrejme mohol bežať na malých otáčkach

mám a10ku

a s chlazením problém není jen při hraní to hrozně řve

Klasika, proste zatizeny CPU vic topi, nez kdyz jede na prazdno. Auto v maximalce take vic zere nez na volnobeh.

Má to 95W. Ak lacný, tak FERA 924/1024 (150W TDP), ale radšej 1224 a máš ticho aj pri 35°C okolia

nevíte jaký má ten chladič rozměr

Kup HE1024 a není co měřit. Ten se vejde i do užších skříní a na AMD se montuje stejně jako box tou sponou.

Takovou přezdívku si může dát jen nebetyčné komunisticko nacistické hovado!