Výměna tlačítek mech. klávesnice

Zdravím. Uvažuji o koupi klávesnice motospeed ck104, jenže nemá na klávesách napsané písmena s háčky atd. Jdou někde dokoupit klávesy s těmito písmeny? Díky

Odpovědi na otázku

Připomíná mi to trošku osmdesátá léta, nebo začátek devatesátek. To když člověk chtěl něco nestandartního, tak si pořídil nějakou věc která se nejblíže podobala tomu co chtěl a pak si to doma dodělal k obrazu svému. Dneska máme 21 století, rok 2016, na výběr máme tolik možností, že si na to musí váhavější člověk vzít dovolenou než si vybere a přesto se najde někdo kdo "chčije proti větru" a vybere si ten největší a nejhnusnější paskvil ze všech možných i nemožných, který snad funguje podstatně lépe než vypadá, se musí ještě i dnes, dodělat. Neuvěřitelné

Tak co, mám si snad ty tlačítka vyrobit sám? Nebo si koupit nějakej razer za 3000? Ne díky, uvítal bych nějakou opravdovou radu...

buď si vybereš jinou co má cz lokalizaci, nebo si tam nalepíš nálepky a ještě je tu jedna možnost, ale je to dost drahé. http://www.dashop.cz/product_info.php/cPath/40...

Super, díky. Ty nálepky budou asi nejlepší volba, i když ne ta nejlíp vypadající

No, používají se asi 20 let a myslím, že zatím nikoho neurazily.

Na stranu druhou, není lepší naučit se psát bez koukání na klávesy? :)

Mě to za to moc nestojí, nepíšu často.