Vymena ssd + nove windows 8.Pro

Zdravim vsechny , koupil jsem si ssd od znacky Kingston 120g. Nainstaloval nove Win 8 Pro. Primo na nove ssd. Aktualizoval ovladace ke vsem novym komponentum ktere popisuji nize. Nainstaloval a aktualizoval pres pres origo cd ke grafice a zakl desce vse co bylo treba. : Amd 8300 fxNvdia gforce 950 gtx od msi. Zakladni deska Asus M4a5 (presne nevim jsem v praci)8gb ramkyAle vcem je ten nejvetsi kamen urazu nebo proc to tu ubec resim je.Ze pri hrani her ktere jsou koupene pres steam a nove nainstalovaneMe pri kazde hre mirne laguje takove zaseky divne obcasne.Fps jsem meril a nemel jsem v zadne z techto her mene nez 60.Hry: csgo, h1z1 , Chivlary , Rust, Ark. Prosim vsechny o radu nenapada me uz nic. Ps: moje internetove pripojeni 6mb/sec.Pri stare sestave bez ssd a starych Winu to nedelalo.

Odpovědi na otázku

Aktualizuj drivery chipsetu desky,aktualizuj rozhraní DirectX,aktualizuj firmware SSD disku,zkontroluj ve Správci zařízení, jestli v něm nemáš nějaký HW konflikt.

Mohl bych te poprosit nejsem uply pc expert mohl byjsi me aspon trosku ke kazdemu bodu co jsi tady napsal trosku priblizit jak to udelat. Diky