Výměna SDRAM

Ahoj,
potřebuji poradit s RAMkou.

Starší PC bylo už velmi pomalé, proto jsem se rozhodl vyměnit RAM - 2x 128 MB SDRAM 133 za 2x 512 MB. Po výměně a zapnutí PC se buď počítač nerozběhne a začne vydávat varovný signál anebo začne nabíhat a skončí to zobrazením modré obrazovky s info o aktualizaci biosu.

Pár technických údajů: typ RAM je SDRAM, motherboard ABIT ST6, bios aktualizace 8a

Co mám dělat dál? Aktualizovat BIOS anebo nové RAM nejsou vhodné? Díky za pomoc.

Odpovědi na otázku

nove ramky su nevhodne, pouzity cipset na zakladovke je Intel 815 s podporou RAM maximalne 512MB.

nevhodné ve smyslu, že typ RAM není dobrý anebo tam nejde dát víc než 512 MB (v tomto případě tedy 1x512)?

Vy neumíte snad ČÍST http://www.abit.com.tw/page/en/motherboard/mothe... ... ?!
64,128, 256! !

klud, zachovaj paniku, este si si nezvykol?

pani, to byl dobry upgrade - nic ve zlem, ale muzu se zeptat, ceho jste tim vlastne dosahnul ? ;)

Nezanedbatelného zvýšení výkonu,ty bláhový!