Výměna RX480 za lepš

V GTA V mě omezuje v FPS GPU.Mám RX480 sapphire nitro+ 8GB a na max nastavení udělá tak 70fps.Né že bych si stěžoval že je to málo, trochu mi ale vadí, že jede neustále na 100% při GTA V.Tak jsem si říkal, jestli by nemělo smysl tuhle kartu vrátit a připlatit si třeba 1000kč nebo 1500kč a vybrat nějakou výkonnější.Dáte mi tip na nějakou v cenové relaci 8500-9000kč ?CPU mám i5 7500(při zmíněném GTAV jede na cca 50-70%) a deska je MSI B250 mortar

Odpovědi na otázku

Tip nedame, protoze 6GB verze GTX1060 je v tehle hre jen o malo lepsi a GTX1070 se do vasi ceny nevejde.

Minimálně zdroji trochu odlehčí. Ale výměna by měla smysl jen pokud by vracel RX 480 s referenční turbínou.

Abys pak neměl zas nervy z toho, že ti grafika nejede na 100%. Psychika je svině.

Ahoj s GTX 1060 by to bylo trochu lepší ale zas takový rozdíl tam není,,já osobně bych už při koupi volil GTX 1060,,, ale když už bych nějakou náhodou měl rx 480 tak už by ji za 1060 nemělnil,,, spíš 1070 ale to je cenovka někde jinde,,,,PS: pohraj si s nastavením,,, největší záhul na grafiky je msa, jemné stíny, a vzdálené stíny i objekty,,, žere to hodně výkonu...ono v hře není problém mít hezkou grafiku ale určité věci se trochu vylučují,,třeba zapnout msa 4x + NVIDIA PCSS, najednou je záhul,,, vysoké MSA + tráva na vysoké je ještě větší záhul,,, prostě určité nastavení dělá s výkonem karty problémy PS: do 9 tisíc nic lepšího nekoupíš je to cena pro gtx 1060 která bude +- výkonem stejná,, ale je pravda že nvidia i když má ''horší'' parametry je procentuálně lepší ve většině hrách už jenom kvůli monopolu a podílu Nvidia na trhu,,,,

A co chceš? GPU MÁ JET NA 100%

Já mám řešení.... 1060ka...ti moc nepomůže. Pomohla by ti 1070.., ale je drahá... No a co takhle bazar...a hledat 980ti?