» Poradna » Ostatní

Výměna routeru

Zdravím , přecházím na IPTV a potřebuji vyměnit router , doporučíte mi některý ? Díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

Uzijte si IPTV. Jaky je tedy ale uvod vymeny routeru?

Sekává se mi obraz na TV , myslím , že stávající router nestíhá objem dat .......Máte na IPTV negativní názor ? mám raději nechat pův . poskytovatele TV signálu případně přejít na satelit ? jsou s IPTV negativní zkušenosti ?

O jakeho poskytovatele IPTV se jedna? Jaka je celkova rychlost pripojky? Kdo dalsi a jak ji vyuziva a hlavne jaky router mate ted?

Klasická kabelovka NejTV , router TPLink AC 750 , jedna smart TV , jeden NB, dva mobily , rychlost připojení není ve smlouvě přímo üvedena ale podle nabídky na webu tipuji tak 60 až 100 Mb/s...

Hmm. Router neni zadny zazrak ale taky by nemel byt nejhorsi, pravda jen 100Mbit porty. IPTV ma vlastni STB nebo pouzivate aplikaci v TV? Jak je TV pripojena do site, doufam ze kabelem.

Ano , vlastní STB propojený s TV kabelem HDMI....STB propojený s routerem klasickým síťovým kabelem

plánuji zavolat technika poskytovatele a hledat problém mezi routerem ,STB a TV , televize při přepnutí na LIVE jede bez problémů , po přepnutí na STB se obraz seká / ne vždy , ne pravidelně ../ problém může být i v STB...

Zdravím, sleduji O2 TV přes stávající set-top-box typ ADB-1741W a budu požadovat jeho výměnu. Prosím o doporučení nového typu set-top-boxu a ovladače.Díky Pavel Čížek.