Výměna podivného zdroje

Zdravím, chtěl bych vyměnit zdroj za výkonnější, ale problém je v tom že se mi nedaří zjistit co je to za tip. Děkuji za odpověďVzhled zdroje odkaz:https://www.markit.eu/uk/en/s26113-e613-v70-1/v...

Odpovědi na otázku

Vždyť tam máš přesně napsáno, co to je za typ. Akorát je to ze značkového PC Fujitsu, takže to dost pravděpodobně nepůjde nahradit běžnými zdroji. A orig. budou stěží sehnatelné, popř. budou drahé.

Díky, já jenom že jsem nemohl najít nic co by pasovalo do bedny.

No musí to prostě být Fujitsu.

Jenže tohle není zdroj standardu ATX. I kdybys tam normální zdroj nějakou úpravou narval, nebude to s tou základní deskou fungovat. Nejlíp uděláš, když koupíš nějakou standardní ATX (mATX) desku a klasickou bednu a zdroj.

Má ten zdroj vůbec kabely podle ATX normy? Jestli jo, tak na plechy použij nářadí a to by bylo, aby se nový zdroj nevešel

Jojo napadlo mě zě vyříznu větší díru, vyvrtám díry na šroubky a vejít by se měl v pohodě

neries ci sa vojde, ale ci ma standardne konektory, je pravdepodobne, ze nie. Odfot kable s koncovkami co su na tom zdroji a daj sem fotku

Fujitsu má povětšinou řízené zdroje, takže nahraditelný za standard nebude. Ale - jak už tu padlo - nafotit konektory (všechny!) a uvidíme.