Vymena pamäte

Dobry den, mam dosku asrock, AMD sempron2400, DDR 256MB PC400 a chcem vymenit za 1GB. Chcem sa spytat ako mam postupovat pri vymene ci isch staci len vymenit alebo nieco viac. dakujem

Odpovědi na otázku

pardon PC3200 400MHz

väčšinou stačí ich len vymeniť,počítaj však s tým,že pokial máš wxp oem verziu a menil si ešte nejaké komponenty v pc,môže sa stať/ale nemusí !!!/,že si systém vyžiada reaktiváciu,ktorú bude možné previesť iba telefonicky.