Vyměna o. paměti u sestavy s Bay Trail-D procesorem

Dobý den, zamy mi přinesl počitač Lenovo H30-00 s Bay Trail-D procesorem J1900, že na nim potřebuje vyměnit operační paměť (ze 2 na 8Gb), ale když paměť vyměnim nenaběhne obraz , zřejme nenaběhne uefi, počitač v zakladu nepipa takže takhle nezjistim co po mě chce. Když vratim zpatky puvodni paměť tak pc normalně naběhne. Chci vědět jestli se někde nemá povolit navyšení paměti (v uefi sem nic nenašel), zakladka i procesor by měli podporovat 8Gb.Poradilby mi někdo ?

Odpovědi na otázku

řekni zamymu ať to radši odnese někomu kdo umí sehnat RAM co tam pasuje.Nová RAM je výrobcem doporučená 204pin SODIMM PC3 12800 1.35V ?

Co to ten? Fungoval by? Evolveo Zeppelin GOLD 8GB DDR3 1333 SODIMM

Ne.☺

Můžu se zeptat proč?

Potřebuješ RAM s pracovním napětím 1.35V.

Co přesně tam dáváš za paměti?CPU podporuje max. 8GB DDR3Lhttp://ark.intel.com/products/78867/Intel-Cele... Ale vzhledem ke dvoukanálovému paměťovému řadiči bude maximální velikost modulu 4GB.