» Poradna » Ostatní

Výměna náplně do tiskárny Canon

Zdravím všechny, mám tiskárnu Canon TS6350, poprvé jsem chtěla vyměnit inkoust, bohužel jsem nekoupila originální náplně. Zkusila jsem je vyměnit, ale pojistka u každé nádržky začala svítit červeně a displej mi psal, že nádržky s inkoustem nejdou rozpoznat. Koupila jsem tedy originální Canon náplně, vyměnila, světýlka u jednotlivých nádržek už nesvítí červeně, ale tiskárna mi stále hlásí, že náplně nejsou kompatibilní. Měl někdo podobný problém ? Poradíte někdo co s tím ?Děkuji všemS pozdravem Tereza

Odpovědi na otázku

Ahoj, koupila jsi náplně přímo pro tvůj typ tiskárny?

Najprv treba vyresetovať chybové hlásenie, treba stlačiť tlačítko, ktoré označuje chybu na 7 sekúnd, môže s to líšiť od modelu, pozrel by som návod.