Výměna mechaniky - propojení se starší MB

Zdravím,ocenil bych radu od někoho znalého v hardware. Známému měním opt.mechaniku starý typ LG GSA-H58N za novější typ LG GH24NS. Neuvědomil jsem si ale rozdílného zapojení (konektorů) a teď mám guláš v tom, jaké redukce koupit, abych mohl mechaniku správně zapojit aby byla funkční.Základová deska je Gigabyte GA-MA74GMT-S2. Chápu to tak, že pouze potřebuji kabel na jedné straně ATA (pro připojení na MB) a na druhé SATA pro novou mechaniku? Pokud mi dáte odkaz i na konkrétní typ, budu vděčen :) Předem díky za rady

Odpovědi na otázku

Vždyť ta deska má 4 SATA porty, přeci je nemá všechny obsazené.

Tady máš foto desky, dole vlevo jsou 4 porty SATA, tak jaké ATA?https://ctrlv.cz/5LUP