» Poradna » Windows (a jiné OS)

Výměna komponentů

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na to jestli když mám koupený počítač už s Windows 10 jestli ho budu muset stahovat znova když vyměním grafickou karty nebo i jiné komponenty.

Odpovědi na otázku

Pokud to nebude výměna základní desky, tak by to mohlo projít.

Standardně OEM licence OS WNT (resp. služba slsvc) povolí výměnu/přidání 5 x hw.Pak je třeba znovu aktivovat.Druhá aktivace může proběhnout úspěšně i po síti, pokud nebyl vyměněn MB.