Vyměna klavesnice u notebooku F-S.

Dobrý den, koupil jsem si notebook Fujitsu Siemen s německou klávesnicí, ne že by mi to nějak extremně vadilo, mám přelepky ale chci se zeptat jestli existuje možnost vyměny klavesnice za českou a kolik to tak zhruba stojí?

Odpovědi na otázku

Zeptejte se v servise: www.fujitsu-siemens.cz ...

Existuje je to velmi jednoduche ale oficialna nova klavesnica bude asi pekna palka. Skus zohnat od niekoho komu ten notas odisiel na display alebo dosku.

Presne ... ked uz mas klavesnicu tak to nie je problem vymenit aj doma :)