» Poradna » Programy

Výměna her

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda by se mnou někdo vyměnil skyrim nebo assasins creed za Deus EX a Nexuiz?

Odpovědi na otázku

www.warcenter.cz + hellshare.cz

já chci jen legální!

No tak možná ještě Rapidshare,czshare atd.

co nabízíš ?

Nexuiz a Deus EX a nejradši bych byl, kdybych za tyto dvě dostal assasins creed 2

Nexuiuz neznám a Deus Ex je sračka

stáhni si něco pořádnýho jako např

GTA IV a GTA IV EFLC

Doom 3

Unreal Tournament 3

Need For Speed The Run (NFS 2012 a z 2011 Hot Pursuit)

Rage od iD softu

Star Wars Force Unleashed I. + II:

Assasin je taky sračka, je to jen pozlátko, hraje to každej, hratelnost a věrnost je nulová, příběh a grafika to samý, nechápu proč to každej hraje, asi proto že to každej hraje

tak zaprvé, chci assasin's creed a zadruhé, legálně

a legální verze se hraje nějak jinak? tak já ti to vysmahnu a řeknu, že je to legální. v krámech to taky tak dělaj. a ty mi zaplatíš prachy. OK?

V kterých krámech konkretně to dělají ?

Není náhodou následný prodej her(software) nelegální nebo zakázaný? proto společnosti bojují proti kupčení se seriovými klíči (krabicovými verzemi) na stránkách jako aukro atd atd? nevím přesně jak to je s podmínkami, se kterými se souhlasí v instalátoru aplikace ...

přesně tak, a navíc já to neaktivoval

Zdravím!
Nerad bych se mýlil, ale není Skyrim a Deus Ex Steam only hra? Deus Ex se jinak, než na Steam myslím ani pořídit nedal. U Skyrimu si nejsem tak jistý.
A pokud se vážně nemýlím, tak tvoje (dozajista originální) kopie Deus Exe bude potenciálnímu zájemci dobrá leda jako nevkusný podtácek.

Takže jsou jen tři varianty (a všechny jsou zhruba stejně pravděpodobné):
- Chystáš se někoho podvést (ať už vědomě, nebo nevědomě)
- Sám jsi tvoji kopii nikdy na Steamu neaktivoval
- Já se pletu

Mazlíky muck! :-*

dostanu je ke grafice od czc.cz, takže nejspíš třetí možnost

dám dvě krabice a chci za to jednu

Správně je tedy nikoli třetí, ale druhá varianta. Tj. že jsi tvoji licenci ještě neaktivoval.

Každopádně jsi alespoň vysvětlil situaci.
Do toho nemůže nikdo soudný jít...
To, co dávají ke grafikám jsou v drtivé většině případů klíče pro digitální distribuci.
A zprostředkovaný obchod (koncovými uživateli) s těmito klíči je/musí být založen na důvěře. Velmi snadno se může stát, že kupujícímu by od tebe zakoupený (vyměněný) klíč již neaktivoval, protože jsi to udělal před ním.

A validitu klíče nelze rychle a spolehlivě ověřit jinak, než pokusem o aktivaci. Byl bys důvěřivý osel ty, kdybys zmíněný klíč poskytnul k aktivaci a až posléze požadoval protihodnotu. Jistě chápeš proč....

Mazlíky muck! :-*