» Poradna » Notebooky

Výměna graf. karty

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li se zdá v notebooku Lenovo Ideapad Y700 vyměnit grafická karta za lepší? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Ne, v notebooku jde vyměnit jen RAM a disk. S určitým omezením i procesor, ale to většinou nemá ekonomický smysl.

U některých ani procesor nemá smysl nebo ani nejde vyměnit A dále se dá ještě mnohdy přidat jeden nebo dva interní harddisky Jinak souhlasím s Vámi, hezky napsáno

Jsou notebooky, kde jde vymenit i graficka karta, kdyz jsou v MXM slotu, ale to neni tvuj pripad.To je u hernich rad napr u MSI ci skladacek Clevo.