Výměna Graf. karty na této ZD ASUS P5L-VM 1394

Zdravím,může mi někdo poradit s tímto problémem?Mám PC o této základní desce : ASUS P5L-VM1394 a GPU Geforce EN 7300 GT .A lze ji ještě vyměnit za dnešní novou grafickou kartu a popřípadě za jakou ? nebo již nelze a tudíš desku zlikvidovat. Děkuji za jakou koliv odpověd:

Odpovědi na otázku

Jestli tuto: https://www.czc.cz/asus-p5l-vm-1394-intel-94... , tak už po 10-ti letech "vyhodit".

to vyhod, nebolo to dobre ani v dobach windowsXP, dnes sme o 20 rokov dalej.