Výměna GK do staršího PC

Ahoj, mám tento starý počítač: https://s21.postimg.org/um9ek5xfr/image.jpgBohužel odešla grafická karta a tak bych byl rád kdyby mi někdo poradil jakou jinou a hlavně levnou koupit. Na PC běží WIN 7 a WIN XP.Díky za rady.

Odpovědi na otázku

Se mi doma povaluje 8800GTX, která je 3X výkonnější http://www.tomshardware.com/charts/gaming-graphics-ch... Za dvě stvky je tvoje

jen aby to ten zdroj rozdýchal. mám doma 8800 ultra a 2 zdroje 350 a 500W mi to doslova usmažilo

Fakt? To já tu 8800GTX provozoval na nějaký srágoře...jestli to mělo 300W nemám tucha. To bylo v době, kdy jsem zdroje vůbec neřešil. Ty jsem řešil až s koupí 660Ti....taky se mi povaluje doma No...a ta 660Ti si nesedla se Seasonicem 620...a to byl můj jediný problém se zdroji...asi klika, no...

Myslíte, že to utáhne ten zdroj? Měl bych celkem zájem.

Ony ty 8800 dost zerou a topi

450 W? To mu už na zbytek počítače moc nezbyde

http://bit.ly/2g7eMGCAk máš +- 2000 Kč, šiel by som do GTX 750 Ti. Alebo GTX 750 - tú utiahne každý 300+W zdroj (nevyžaduje 6PIN). Má Tvoj zdroj 1x 8 PIN (150W by mal dať)

Ale do slabej 155W GK by som nešiel. Ak už niečo staré, tak cca GTX 550 Ti, avšak záleží čo hráš.

Na PC se už nic nehraje, spíš taková běžná činnost (internet, excel), sháním do toho něco staršího a levného (cca do 1000,-).

Ak len čisto net a možno filmy, HD 3650 by mala byť aj za 500 Kč ak nie za menej (za toľko som už dávnejšie zohnal HD 3850). h264 to pozná (pomôže filmom aj prehliadaču), výkon na kanceláriu ažaž, TDP nie veľké. Alebo možno HD 5450 - uchladíš ju aj väčším plechom, tuším že má drv aj pr W10. Ak nová, kľudne GT 710 (GT 210 určite nie)