» Poradna » Notebooky

Výměna displeje v notebooku za jiný (z 4k na full hd)

Zdrávím, lze vyměnit displej vnotebooku z 4k na full hd, ne popřípadě za monitor co se dává třeba i do jině značky ntb? Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nestačilo by nastavit si poloviční rozlišení?

Spíše 1/4 - FHD

A důvod takové výměny?

Je tak nějak rozbitej :D, konkrétně to vypadá na vstup z PCB co je součástí displeje do displeje

A proč tam nedáš ten samý?

Třeba proto, že ten FullHD bude levnější?

Pokud ti sedne lcd paticí a i epromka bude compatible....proč ne?

Co to je ta epromka?

Programovatelná ROM

Po smazání UV světlem. Dnes tam bude spíš EEPROM, FLASH...

Zkus se zeptat tady http://www.lcd-display.cz

Díval se ti na to nějaký odporník? ten displej nemusí být vadný, může být jen třeba vyklepaný kabel - špatný kontakt u konektorů nebo nějaká drobná závada na podpůrné elektronice pro LCD.