Výměna CPU

Zdravím dneska jsem měnil Intel G1620 za i5-3350p a po zapnutí, PC začnou se točit větráčky a PC začne pípat a pak se vypne.

Odpovědi na otázku

Typ MB a verze BIOSu|UEFI?Neohnul jsi piny na LGA?Nasadil jsi korektně chladič CPU?

Ne vsechno sem dal spravne.

To si menil na chladnicke, alebo mikrovlnke?Aka je zakladna doska ?

je to jednoduché - základní deska nezná procesor, někdy se lze dostat do biosu a někdy zůstane jen u ubohého pískání desky. Takže strčit zpátky, podívat se na stránky výrobce a stáhnout a instalovat nejnovější verzi BIOS.

O jakou konkrétně se jedná desku a jaká je na ní verze BIOSu? Bez těchto informací nemá smysl hledat odpověď.

Tak počítač se rozjel ale to nové CPU se vydává ve Windowsu za starý celeron, jedině v BIOSu to ukazuje i5

Už to ukazuje dobře, doinstaloval jsem ovladač od toho starého

aktualizoval jsi BIOS??

Ne

radím to udělat, pokud ho deska nezná tak budou problémy.

Ach jo ty jsi fakt .......

Jakou máš deska a jaká je na ní verze BIOSu?

To nevím.

No a co kdyby sis to na té desce přečetl? Nebo kdyby sis stáhl CPU-Z: http://www.cpuid.com/downloads/cpu-z/cpu-z_1.8... a podíval se na kartu Mainboard?Tam bys to viděl napsané.

To ses fakt ......