» Poradna » Notebooky

Výměna CMOS baterie Lenovo G455

Ahoj,chci se zeptat, pravděpodobně potřebuju vyměnit CMOS baterii v notebooku Lenovo G455. Nevíte, je možné jí v tomto notebooku vyměnit? A jaké je její umístění nebo kde by se měla přibližně nacházet?Díky za odpověd

Odpovědi na otázku

V některých ntb je to naprosto triviální záležitost (oddělá se jedna krytka), v jiných je to horor - je třeba rozdělat celý do mrtě.Zkus si na webu najít servisní dokumentaci (pdf) nebo alespoň na YT videonávod.http://www.manualslib.com/download/324717/Lenovo-G4...

Enem taky mini dotaz, ako si dospel k zaveru, ze je treba vymenit "CMOS baterii" ?

Po zapnuti černá obrazovka pouze hučí větrák, když se NB zařeje tak funguje.

To nebude baterkou, to bude "studený" spoj někde na desce.