» Poradna » Notebooky

Výměna chipu s biosem v notebooku - servis

Chtěl bych se zeptat jestli neznáte nějaký servis, který by prováděl výměny chipu s biosem na základní desce v netebooku . Děkuji

Odpovědi na otázku

To je tak těžký vygooglovat, kde se nacházejí pc servisy v tvém blízkém okolí..???Já bych to tedy jako neřešitelný hlavolam neviděl..

..a jak víš že je bios na "výměnu" ? řekl bych že u starších ntb se to vůbec nevyplatí, pokud to bude někdo schopnej udělat tak značkový servis, ale spíš ti každej doporučí výměnu desky.

Servis vyjde tak maximálně na 1000 kaček.. Tedy pokud jde o odpájení švába a přeprogramování Biosu..

Počkej si, než vydá Lenovo softwarovou opravu, a Ubuntu 17.10 zprovozníš potom.