» Poradna » Mobily

Vyměna beterky xperia z

Dobrý den, potřeboval bych vyndat baterku z mobilu SONY XPERIA Z, jelikož se mi nějak neche zapnot, myslím že to odnesla baterka, ta jí chci vyměnit, ale Z je vodotěstné tudíž se nedá dostat moc dobře k baterce, a nechi to kvůli tomu dávat do servisu, tak proto vás žádám o radu jak se dostat do telefonu.. předem díky...

Odpovědi na otázku

problem neni ju vymenit ale zohnat tu lepiaciu foliu či ako to nazvat(novu baterku a mobil som mal za tu foliu chcel 3eura) kde to ale zhana my nepovedalvidei na yutube maš mraky