» Poradna » Mobily

Vymena baterie u iPhone 7

Ahoj.Chci si v mém telefonu iPhone 7 dát vyměnit baterii, protože už po třech letech služby mi nevydrží ani pár hodin po plném nabití, navíc se tam ted i objevila značka servis v menu baterie.Určitě to dám do servisu, sám si netroufám. Máte někde v Brně dobré zkušenosti, kam to dát? Jestli do oficiálního servisu třeba u iStyle ve Vaňkovce nebo je to lepší a i třeba levnější někde jinde?Díky moc.

Odpovědi na otázku

pozri si autorizovane servisy v lokalite, kde to chces dat opravit.

Nemám dobrou zkušenost s neoriginálními bateriemi na apple. Dost se jich po čase vrací, některé se i nafouknou a můžou poškodit display, a jejich dlouhodobá výdrž taky nic moc. A vzhledem k nákupní ceně fejku (cca 250kč) jsou účtované částky mnohdy zlodějina. Navíc často slibují originál, ale ten se jinak než z aut. servisu, případně z jiného ip7 sehnat nedá. Apple není Samsung a díly si hlídá. No a nyní již máte dostatek indicií....

Jasně.. vyměnit v Iphone originální baterii v autorizovanym servise je nejlepší... otázka je jestli za to tazatel chce zaplatit víc než je aktuální hodnota toho Iphone7... asi nebude chtít.. takže odhodlání dát tam kvalitní baterii ve značkovym servisu rychle vyprchá... A nevím proč to porovnáváš se Samsungem protože ten si díly taky hlídá a sehnat např. origo amoled displej se taky nedá.

Originální díly na Samsungy jsou běžně dostupné u kvalitních prodejců dílů. Nechci je tady vypisovat. Vím o čem píšu, takže se v klidu vsadím řádově o tisíce, že se ty díly běžně prodávají a jsou originál (originalitu umím oveřit). To že momentálně některé nejsou, není způsobeno tím, že by si je samsung hlídal, ale že jsou ve vietnamu zavřené fabriky. Stačí se podívat do goooglu, jinak jsem za svou praxi ještě nevidel fejkový edge display, což jsou téměř všechny vlajkový lodě samsungu. Maximálně přelepovyný skla. Je to tak složité na výrobu, že se do toho žádný čínan nepouští, už proto, že je to originál osazené v ocelovém (příp hliníkovém) frézovaném šasi. Který díl nemůžes sehnat?

Tak asi víš o čem mluvíš no Já jen vloni nemohl sehnat displej na Note 10.. dal jsem to pak do Samsungu kvůli záruce za plnou cenu, ale kdyby tenkrát byl asi bych si to radši vyměnil sám

tak aktualni hodnota iPhone je 4 tisice v aktualnim stavu a tento telefon mi perfektne vyhovuje, takze to do toho dam, o to vic, kdyz vidim, co tu pisete o neoriginalnich bateriich

Výmena orig baterie stojí do 1500czk, oplatí sa to.

Výmena batérie v iPhone 7 stojí 38 € aj s prácou.

diky za info, na to jsem se ptal

Ano da se vymenit cokoli. Vymenu muzete objednat klidne i primo u apple pokud nechcete resit servisy.