» Poradna » Mobily

Výměna baterie - stav baterie neukazuje správně

Dobrý den, na telefonu mi byla vyměněna nová baterie (a zároveň zadní kryt baterie).Telefon funguje bez problému, nová baterie od prvního nabytí vydrží dva dny (což už si dlouho nepamatuji), nicméně stav baterie mi zobrazuje stále 20%, i když je baterie plně nabitá. To, že je plně nabitá bylo vidět pouze první den po výměně a následném nabití, kdy stav baterie byl 100%, to ukazoval celý první den a následně ukazoval druhý celý den 20 % až se úplně vybil (bez upozornění). Zkoušela jsem telefon několikrát restartovat, nuceně restartovat přes "off" u slotu na SIMkartu, dokonce jsem i podstoupila obnovu továrních dat a stále mi baterie ukazuje 20 %. Existuje ještě nějaké další "formátování/formování" baterie? Nebo je možnost, že je baterie vadná? Moc děkuji za jakoukoliv odpověď.S pozdravem.Kateřina Čeřovská

Odpovědi na otázku

no to spis vyzera na vadnu nebo neoriginal baterii rzhodne reklamovat

pripadne jeste skusit vybit telefon tak ze sa uplne vypne a nabit ho

Včera se právě úplně vybil a vypnul bez upozornění, nabíjela jsem ho i vypnutý, ale nic...po 4 hodinách pořád 20%, i když dioda svítí zeleně jako že je baterie nabitá. Stáhla jsem si i aplikaci "Ampere" a ta mi také napsala baterie je plně nabitá. Je divné, kdyby byla baterie vadná, tak mi nevydrží dva dny...

clanok ako taky muze byt OK ale tam je este ridici elektronika v baterii ta muze byt vadna

Nech tomu ještě aspoň týden používání, pokud se to nesrovná, tak asi reklamace.

No, uvidíme, asi budu chodit pro jistotu s powerbankou….tlf se může vypnout kdykoliv. Když testuji baterii v různých aplikací, aplikace se tváří, jak když je baterie "mrtvá"...napíše to 20 % žádné další info, co jí vybíjí, jaká je kapacita atd.