» Poradna » Mobily

Vymazanie fotky z messenger skupiny

Dobry den , mame messenger skupinu do ktorej som poslal fotku ktorú som nechcel a nechcem aby ju ostatný videli ... Neviete Prosim vas ako tu fotku odstránim aby ju ostatný nevideli ? Za odpovede vopred Ďakujem.

Odpovědi na otázku

Messenger je označení programu a né konkrétní program, aplikace na SMS je také messenger.Pokud jde o Facebook Messenger-Podržet na fotce prst a z nabídky dat odstranit.-Fotku kterou jste nenahrál Vy, neodstranite -To že si fotku už někdo zkopíroval to také neovlivní.