» Poradna » Ostatní

Vymazání instalačního flash disku

Dobrý den,nedávno jsem si vytvořil instalační flash disk s Windows 10 (originální flashka se rozbila). Flashka je půjčená a proto chci tu flashku vymazat, aby mohla být opět používaná na hudbu do auta. Stačí to jednoduše smazat? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nechápem nad čím premýšľaš. Flash disk je disk ako každý iný. Buď sformátuj, alebo iba vymaž čo tam nechceš mať

Přemýšlel jsem nad tím, jestli stačí jen smazat soubory a jestli pak bude auto brát mp3 z té flashky... Nakonec jsem to zformátoval na FAT32.

No, ta fleška asi teď je GPT a to nemusí autorádio brát. Takže převést na MBR a naformátovat na FAT32 (třeba diskpart nebo Správa disků).

bych to normálně naformátoval.

Stačí to naformátovat a je to. Ale jestli to bylo do auta, tak pozor na souborový systém. Nemusí to umět všechny.

Na flashku se jednoduše naházely mp3 soubory, prdlo se to do USB v autě a jelo to. Pak jsem si to jen půjčil, všechno z toho vytáhnul a nástrojem z Microsoft stránek vytvořil instalační flash disk. Zkusím to teda naformátovat.