» Poradna » Programy

Vymazani ikonky kos ve Vista

zdravim, jde nejakym zpusobem zakazat vymazani ikonky ve Vista Home Premium 64bit ?

Znezvyku z XP vzdy pravym tlacitkem vyberu vymazat a odstranim kos :(

Odpovědi na otázku

Ahoj. Pravy klik na plochu -> personalize (prisposobit), v okne ktore ti otvori mas v lavom stlpci hore Change Desktop Icons (zmenit desktopove ikony) a tam potom zaskrtnut Recycle Bin (kos)

a prepac zabudol som to nezmazanie :)) www.computerperformance.co.uk ...
Je to v angline, tak snad to zmaknes

dekuji moc za radu, zmaknu to :)