» Poradna » Windows (a jiné OS)

Vymazání historie hovorů, Skype Video, vestavěná aplikace Windows 10 (mobil)

Dobrý den, nevíte prosím někdo, jak vymazat historii Skype hovorů v aplikaci Skype Video (součást aplikace Zasílání zpráv). Jedná se o vestavěnou aplikaci Windows 10 (jak mobil tak PC). Ta funkce vymazání tam chybí. Při vymazání historie Skype hovorů v telefonu se historie hovorů v aplikaci Skype Video stále objevuje. Je tam podle mě možná chyba přímo v aplikaci. Díky za info.

Odpovědi na otázku

To by mě taky zajímalo. Chtěl bych odstranit konverzaci, ale jde jen skrýt.

Dobrý den,chtěl bych po Vás poradit, jak já mám odstranit tabulku ,že mi ten Skype vůbec nefunguje, protože vždycky, když já si ten počítač zapnu, tak se mi ta tabulka objeví. Ona je pro mě zcela zbytečná, protože už já dávno ten Skype vůbec nepoužívám. Tak mi prosím Vás poradˇte, bude to fajn.Tak Vás zdraví,Jiří Mrkva P. S. jiri.elektro@gmail.com

Dobry den,chtěl bych po Vas poradit, jak ja mam odstranit tu tabulku od Skypu, protože vždycky když ja zapnu ten pocitac, tak se mi ta tabulka vždycky objevi, je to zcela pro me zbytecne, protože ja ten Skype uz vůbec davno nepouzivam!Tak bydu rad,kdyz mi poradite!Zdravi Vas,Jiri Mrkva P. S. Jiiri.elektro@gmail.com