» Poradna » O Živě.cz

Vymazání dotazu na Qr kódy

Mohu vědět proč zmizel můj dotaz ohledně Qr kódů umístěných v příloze časopisu? Nesprávná formulace nebo něco jiného? Pravdou je, že jsem se nesnažil svůj problém vygooglit. Zde se asi odpovídá pouze vysokoškolákům, že?

Odpovědi na otázku

:- Zajímavé, teď se tam dotaz objevil, před minutou tam nebyl. Tak nevím...

Prochazel kontrolou. Treba.

Tvůj dotaz nejspíš novější dotazy posunuly dolů. Nemusíš se snažit googlit, ani být vysokoškolák. Stačí prostě QR kódy načíst, abys zjistil, co obsahují. Pak zřejmě pochopíš, proč tam jsou dva.

pokud máš android zařízení, tak nahoď QRdroid:https://play.google.com/store/apps/detailsa podívej se na obsah těch QR kódů.Časopis neznám, ale pokud jde o standardní QR kód, tak ten konkrétní časák ani znát nemusím.

Děkuji, Vy jste nikdy nezklamal. B.