Vylepšení pc

Dobrý den,potrebuji poradit s vylepšením mého 7 let stareho pc. Chtěl bych streamovat hry (staršího typu jak oje call of duty 2 apod.). Předpokládám , že se bude muset vymenit (MB,RAMky,Procík, grafika by snad prozatím ušla ne ?)¨ K dispozici mam 8 tisic. Děkuji Pc sestava-Procesor: Core 2 duo 6400 2.13GHz ( přetaktován na 3,2 GHz) Grafika: GeForce GTX 2602 Paměti RAM : Kingston HyperX 2GBZakladní deska: ASUS KOMANDO

Odpovědi na otázku

Na streamovani je nutny hodne silny cpu, tzn i5 haswell a lepsi.Grafika tez nic moc. Ram dokoupit na 8GB, tez je nutny silny internet (upload).i5 4460+Gigabyte B85 D3H (nebo lepsi)+2*4GB DDR3+R9 270 (nebo lepsi)+ 400W gold seasnocic (a lepsi)+dobre chlazena case ZamanZ3+SilentiumPC Fera 2. Disk uz mate.Jinak: na stream to nebude ale:Dat do te desky nejaky Xeon s menicem 771=>775, dokoupit 1*4GB ram, grafika zatim postaci. Zvednuti vykonu to bude pomerne velke.

Jenže Commando, byť to byla na svou dobu super deska, má Intel 965. Neoficiální podpora FSB 1333 QDR (333 MHz), od 340 MHz většinou nepostne. Moc práce s tím, moc ladění, má něco za sebou, kdykoliv může odejít do křemíkového nebe.GTX 260 byla dobrá karta, zvlášť pokud jde o model 216 SP, ale tou může drtit leda tak dnešní karty se 128bit sběrnicí do 2000 Kč.

A víš co znamená FSB strap? 1333 QDR je u P965 přetaktovaná a nikým negarantovaná frekvence.http://ark.intel.com/products/27730/Intel-82P9...