Vylepšení PC - Grafika a RAM

Zdravím potřebuji poradit co tam mám narvat aby to šlapalo zase chvilku dobře. Momentálně je moje priorita rozvalit Battlefield 1 - hra mě jasně psala že mám slabou grafickou kartu. Zde jsou různé info o PC a moc prosím o rychlou a dobrou radu.Grafická karta: AMD Radeon HD 5700 Series Processor:AMD Phenom II x4 840HDD:Samsung HD 502 HJ500 GB Základní Deska:Asus M4A87TD EVOTurbo Unlocker - On Demand Real Time CPU BoostCore Unlocker - Intelligently Unlocks True Core PerformanceTurboV EVO - The Ultimate O.C. ProcessorAMD 45nm six-core CPU SupportAMD 140W CPU Support8+1 Phase Power DesignUSB 3.0 onboard

Odpovědi na otázku

no on ten CPU bude taky dost brzdit

Já ti řeknu, co by to chtělo, NOVEJ POČÍTAČ.Ale odpovím ti.CPU - Phenom II x68 GB RamDalší HDD, na jednom system C: na druhym disku D: Battlefield 1, aby se zrychlilo načítaní hryLepší GPU než R7 265 2GB (na low se sní dá hrát)Zdroj, kterej to utáhne.

A ještě jsem zapomenul na Win10 DX12.A můžeš mastit multiplayer 64 hráčů.čim rychlejší disk D: , tim lepší

Prehistorická a neúplná sestava: především chybí systémový SSD.Nesdělil jsi verzi OS ani typ/velikost RAM.Co s tím?Ponech v sestavě to nejlepší:AMD Phenom II x4 840 = sice starší, ale mimořádně povedené dítko AMD, zvládne vysoké OC (s kvalitním zdrojem a vymakaných chlazením). Základní Deska: Asus M4A87TD EVO = špičkový MB s perfektně chlazenou a skvěle dimenzovanou kaskádou pro OC.Dodej do sestavy:1) systémový SSD;2) kvalitní a výkonný zdroj s min. 50 % rezervou;3) pro nejmodernější grafické pecky minimálně Sapphire RX480 s 8 GB VRAM:http://sapphirenitro.sapphiretech.com/en/480-8.htmlAž do rozlišení FHD to stačí pro max. detaily.Pro vyšší rozlišení je třeba výkonnější VGA.