Výkoná sestava PC - sekají se na ní snad vše

Zdravím,obracím se na Vás s dotazem. Mám (podle mě) výkonnou sestavu PC a když hraji hry (Mafia III, Assassins Creed Freedom Cry, GTA V...), tak se nepředstavitelně sekají. Zapnul jsem si správce úloh při hraní Mafie a procesor makal na 100%, přičemž si samotná hra vzala kolem 60 až 80%. Když jsem si zapl Fraps, tak jsem mohl sledovat, jak hra jede v pohodě (procesor stále na 100%) a najednou prudký pokles FPS. Když jsem chtěl hry natáčet, vyzkoušel jsem spousty programů pro nahrávání (GeForce Experience, Bandicam, Fraps, OBS, MSI Afterburner...), vždy se objevil nějaký problém, u některých programů bylo výsledné video zasekané, ale hra jela v tu chvíli v pohodě, u některých se občas nenatáčel zvuk. Dokonce i video na YT (ne moje), když jsem jej dal na celou obrazovku, tak se nepředstavitelně sekalo. Počítač jsem projel CCleanerem, kompletně jsem jej vyčistil - nepomohlo.Poradíte mi prosím, co mohu dělat, aby moje PC fungovalo tak, jak si za ty peníze zasloužím?DěkujiLeV LeVovičP.S. nerozumím všemu ohledně PC, berte na to ohled, prosím.PC sestava:Procesor Inter Core i5-7600 CPU 3,50 GHzPamět RAM: 32 GBSystém 64-bit, Windows 10 HomePevné disky: Samsung SSD 850 EVO 500GB, druhý disk je 4 TBGrafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1080k práci používám dva monitory

Odpovědi na otázku

Ľudia, čo máte s tým klínerom???? To si fakt ešte aj dnes niekto myslí, že po ňom mu pôjde PC o 100% rýchlejšie. Keď vyčistíš auto, tiež pôjde rýchlejšie? Neviem prečo sa neobjaví automaticky odkaz na kliner: https://touchit.sk/tragedia-nazvana-ccleaner... aby tazateľ vedel aký je ten klíner "dôležitý". Je to podľa mňa na reinštaláciu - nahodiť správne ovládače a ak to pôjde OK, zálohovať. Ak zase nepôjde, načo sa s tým babrať deň, keď obnova bude do 30 min (u SSD asi menej)? Zostava by mala byť max hráčska. Odhadujem na problém v OS/SW

"Počítač jsem projel CCleanerem, kompletně jsem jej vyčistil - nepomohlo."Moje reakce:https://touchit.sk/wp-content/uploads/2016/0...

za ty penize je to nesmysl v prvni rade, 32Gb ram i5 a 1080tka ? ani 1070 neda ten procesor poradne natoz vykonejsi, monitory zapojene v grafickej karte ? posledni ovladace grafiky ? projeto antivirem ? cista instalace win ?

Může to dělat špatně nasazený chladič CPU a nebo vadný pevný disk. ☺

jestli jsi tím Ccleanerem čistil něco mimo rámec default nastavení tak potěš koště. A jestli jsi se ještě snažil vyčistit registry, tak jsi to možná totálně dodrbal.Jo, mám dojem, že 32GB spousta her ani nedokáže využít...

"Zapnul jsem si správce úloh při hraní Mafie a procesor makal na 100%, přičemž si samotná hra vzala kolem 60 až 80%. Když jsem si zapl Fraps, tak jsem mohl sledovat, jak hra jede v pohodě (procesor stále na 100%) a najednou prudký pokles FPS"Hoď sem reálné takty procesoru při zátěži.To, že jede na 100% nemá vypovídací hodnotu o ničem, protože může jet na 100% při taktu 800 MHz.

1. Z tvého dotazu je celkem zjevné, že jsi měl ten systém dodrbaný ještě před tím, než jsi použil tu stupiditu v podobě čistítka CCleaner, kterým si tomu všemu nasadil korunu.. 2. Z toho lze tedy vydedukovat, že máš systém zabordelařený od samého začátku a možná i zavirovaný - vir žere prostředky - není možné, aby CPU bylo ve zdravém systému vytěžováno na 100% výkonu 3. Doporučuju přeinstalovat systém a NEPOUŽÍVAT STUPIDITU CCLEANER..!!! Na čištění systému ti postačí jednou za čas systémový nástroj "Vyčištění disku" - Po přeinstalaci a dokončeného procesu Windows Update(aktualizace systému) lze nástrojem "vyčištění disku" vyčistit i systémové soubory a následně restart.. FERTIG 4. GTA 5 zásadně nainstalovat na SSDéčko, které máš o slušné velikosti, 500GB 5. Netahat a neinstalovat do systému pochybné programy, cracklé hry apod.. 6. Posledním bodem by byla otázka tvýho zdroje.. Do takové sestavy je vhodné zvolit spolehlivý zdroj.. doporučeným zdrojem k GTX 1080 je zdroj o výkonu 500W. Osobně bych doporučil Corsair RM550x .. nebo RM650x.. RM650i * Tvých 32GB RAM by bylo dobré využít např. pro VMware/VirtualBox, kde bys mohl mít najednou otevřených několik operačních systémů.. ovšem k tomu by byl vhodnější vícevláknový procesor..

jedna z moznosti i muze byt, ze tezis bitcoin, taky to tu uz bylo