» Poradna » Notebooky

Výkon

Lenovo g70 akorát mám 8gb rám utáhne mi to witchera3?

Odpovědi na otázku

RAM-ka utiahne, ale čo ostatný HW reťazec?

no mám 2,2 i5 a grafárnu gtx 860 windows 7 64-bit

Nezabudni dať na neho vajíčka. Mohli by sa upiecť (aspoň to otestuješ, TV Noha to skúšala na kapote)

:SDDDD

ale zase co jsem jse tak bavil tak kamarád má notebook řekněme stejný kvality a jede mu to v pohodě

takhle chtěl bych to hrát stylem rozlišení 1200x800 nebo nějak tak a detaily na nejnejnejnižšší

Pôjde ale doporučujem chladiacu podložku (obzvlášť keď ide leto)

tu mám

v pracovně mám tak 20 stupnů 21 podložku mám

Jestli je to tohlehttp://shop.lenovo.com/cz/cs/laptops/lenovo/g-se... pak na witchera zapomen (mazna jednicku zvladne, ale na na ty parodii grafiky, ale na integrovane v procesoru).

2 hraju taky high detaily

ale oni ty procesory mají nějakou jakože ochranu když dojde k přehřátí tak se pc vypne ne ?

moderne cpu sa skor podtaktuje, k vypnutiu by doslo asi len v extremnych pripadoch. treba si ale uvedomit ze tato ochrana reaguje len na momentalnu zataz, no ak su elektrosuciastky dlhodobo vystavovane vyssim, aj ked pripustnym teplotam, tak dochadza k ich rychlejsiemu opotrebeniu. notebook je jednoducho zariadenia dimenzovane pre prenosnost a nie pre vykonnost a dlhodobu zataz.

bohaaaaaaa zeptám se vás /tebe mohl bych si tím notebook odvařit nebo nevratně poškodit ihned

Jestli je to ten s 820M tak je to fakt bída a bude to pod 30 fps, ale tvrdíš, že máš 860M a na té by to běžet nějak mohlo... takže jak ? (v odkazu co jsi dal, je 820M)... dle toho zjistíš nejvíc...

tady píšeš, že máš 820M http://www.zive.cz/poradna/notebook/sc-20-cq... A to je fakt tragická grafika, rozjede se to, ale pod 30 fps... to je grafika do kanclu, ne na hraní takovejch her, chudák notebook :(

dobře přepsal jsem jse pak jsem se koukl

tak děkuju

Ještě si ujasni, jestli jsi ladislav nebo franta, oba dva s malým...

Jestli máš 860m, tak myslím v pododě.Viz: https://www.youtube.com/watch